Neden Serkan Esmer?


2005 yılından bu yana bedenleri renklendiren ve ifade eden bir sanatla uğraşıyorum. Ben, Serkan Esmer, kalıcı dövme ve piercing sanatını Ankara Kızılay'da sizlere sunmaktan gurur duyuyorum.


Deneyim ve Tutkuyla Geçen 18 Yıl

18 yıldır dövme ve piercing sanatına adanmış bir şekilde hizmet veriyorum. Bu süre zarfında, yüzlerce anıyı ve ifadeyi bedenlerde sanata dönüştürdüm. Deneyimim, her tasarımın benzersizliğini anlamama ve her detayı önemsememe yardımcı oluyor.


Hayalinizdeki Sanatı Bedeninizde Yaşatın!

Siz de bedeninizde sanatı taşımak ve ifadenizi kalıcılaştırmak isterseniz, Ankara Kızılay'da bulunan studio'muzu ziyaret edebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp ve Sosyal medya üzerinden benimle iletişime geçebilir, randevu alarak siz de dövme yaptırabilirsiniz..

Neler Yapıyoruz?

Neden Ben?

Kalıcı dövme ve piercing, uzmanlık ve deneyim isteyen çalışmalardır. Ortamın steril olmaması ve dövmecinin eksik bilgisi sizi çok kötü sonuçlar ile karşı karşıya bırakabilir. Sektörde geçirdiğim 18 yıla güvenerek, neden seni seçmeliyim sorusuna bir kaç yanıt verebilirim:

  • Profesyonellik: Yılların verdiği deneyim ve sürekli gelişim anlayışıyla her projeye yaklaşıyorum.
  • Özgün Tasarımlar: Siz benzersizsiniz ve tasarımlarınız da öyle olmalı. Her müşterimin isteklerine ve kişiliğine özel tasarımlar oluşturuyorum.
  • Hijyen ve Güvenlik: Sağlığınızı önemsiyorum. En üst düzey hijyen ve sterilizasyon standartlarına sıkı sıkıya uyarım.
  • Referanslar ve Memnuniyet: Daha önceki müşterilerimden gelen olumlu geri bildirimler ve referanslar, işimin kalitesini ve müşteri memnuniyetini yansıtıyor. Yaptığım işlerin arkasında duruyor ve müşterilerimin mutluluğunu en büyük önceliğim olarak görüyorum.